Kariéra

Kariéra šitá na mieru Tvojim vrodeným talentom Ti zabezpečí nielen finančný, kariérny a osobnostný rast, ale aj radosť z práce a zároveň rovnováhu s osobným životom.

Čo ponúkam?

Rozvoj talentov a individuálny prístup

Každý človek má vrodené talenty. Žiaľ až 83 % svetovej populácie ich vo svojej práci nevyužíva a preto tam nie sú šťastní. Spoznaním a následným rozvojom odomkneš svoj potenciál a budeš robiť takú prácu a takým spôsobom, že ťa bude baviť. Práca sa ti stane celoživotnou radosťou.

Každý človek je unikátny a tak k nemu aj pristupujeme. Sústredíme sa na to, čo je v danom človeku dobré, v čom je jeho potenciál.

Viac sa dočítaš v časti Talenty.

Kariérny rast
Keďže priestor na trhu je obrovský, kariérny postup je vopred definovaný. Presne vieš, čo potrebuješ splniť pre ďalší kariérny postup. Nič a nik okrem Teba to neovplyvní!

Riaditeľ vedie svoj tím manažérov a podporuje ich rozvoj. Organizuje vzdelávania. Prijíma a aj sám dáva podnety na smerovanie celej spoločnosti Partners Group SK. Komunikuje s Home Office a obchodnými partnermi.

Manažér vedie a rozširuje svoj tím. Podporuje svojich spolupracovníkov, vedie porady a tréningy. Spravidla má svoju vlastnú pobočku v lokalite, ktorá mu najviac vyhovuje.

Konzultant analyzuje finančnú situáciu klientov, pripravuje finančný plán šitý na mieru a poskytuje im dlhodobý servis.

Servisný špecialista je finančný odborník, ktorý pripravuje finančné plány po technickej a odbornej stránke.

Asistentka pomáha s administratívou a celou agendou v pobočke.

Finančné ohodnotenie
Máme presne definovaný a spravodlivý systém finančného ohodnotenia. Nezáleží na tom, koľko hodín odsedíš, ale čo skutočne urobíš. Preto ak chceš efektívne pracovať, za menej času zarobíš oveľa viac. Ak si chceš len odsedieť hodiny, najlepšie ti bude v štátnom úrade 🙂
Sloboda a flexibilita
Sám si stanovíš, kedy a koľko budeš pracovať. Žiadny šéf Ťa nebude naháňať. Ale zo začiatku Ťa naučíme zodpovednosti, pretože tá prichádza spolu so slobodou!

Zladiť si prácu s rodinou je to najjednoduchšie.

Povzbudivý tím.

Vzdelanie a sebarealizácia

Máme prepracovaný systém finančného, obchodného a manažérskeho vzdelávania.

Málokto si uvedomuje, že finančné vzdelanie potrebuje naozaj každý, obzvlášť na Slovensku s nízkou finančnou gramotnosťou.

Obchodné jednanie používame všade: pri dohodnutí si stretnutia s priateľmi, rozhovore s partnerkou, rodičmi, šéfom v práci, učiteľom v škole, žiadosť o zvýšenie platu, uchádzanie sa o prácu…

A manažérska prax je mimoriadne dôležitá už len pri zmanažovaní seba samého, čo býva najťažší oriešok.

Všetky nápady a myšlienky sú vítané. Môžeš sa realizovať na vlastných projektoch.

Kontakt

Telefón

0903 953 588

Email

miso.nagy@gmail.com

Michal.Nagy.Sebarozvoj

Novinky emailom

Zaujali Ťa tieto informácie? Zapíš sa do Newslettra!

Bol si úspešne prihlásený!